Young man  standing near wall and holding cup of coffee Aktualności

Kawa jest afrodyzjakiem, który swym zapachem przyciąga każdego o każdej porze dnia… Gdy budzimy się o poranku pragniemy jak najszybciej zanurzyć się w jej woni. Jej aksamitny smak otwiera w nas wszystkie pozytywne myśli i uczucia… i tak bez końca.

Czy kawa zastąpi nam wszystko?

Black coffee with cinnamon on stone wall background and orchids

Black coffee with cinnamon on stone wall background and orchids

Można by powiedzieć, że kawa zastąpi nam wszystko ale na szczęście tak nie jest. Człowiek, by spełnił się dogłębnie potrzebuje drugiej osoby, ba nawet wielu osób, które będą dzielić z nami i te złe i dobre chwile. Osoby, które wypiją z nami naszą ulubioną kawę.

Sofa Marbet Style

Ważne jest dobre miejsce

By jednak spotkanie z przyjaciółmi było doskonałe potrzebujemy odpowiedniego miejsca, które łączy i przy którym będziemy czuć się swobodnie. Wygodna miękka sofa, delikatny puszysty fotel i stolik kawowy, na którym ustawimy świeżo upieczoną szarlotkę i naszą aksamitną w smaku kawę. Stworzenie idealnego kącika kawowego nie jest jednak takie trudne.

Ława Futura 2

Jeśli ława jest dodatkiem do już istniejącej aranżacji naszego mieszkania, wystarczy, że dopasujemy ją do wybranego stylu i reszty mebli. Jeżeli jednak ława stanowić będzie główny element obok sofy czy foteli, pamiętajmy, że może ona być w innym stylu niż reszta domu. Gdy lubimy często spotykać się z przyjaciółmi odpowiednie będą ławy duże z dodatkową półką pod blatem, na której ustawimy więcej przygotowanego poczęstunku. ława alabamaKiedy jednak wolimy kameralne spotkania lepszym wyborem będzie niewielki stolik kawowy, który pod zielonym obrusem będzie doskonale służył do gry w brydża. Wybór materiału z jakiego jest zrobiona ława też będzie indywidualnym wyborem, dla osób lubiących prostotę i nowoczesny styl odpowiednie będzie hartowane szkło w połączeniu z lakierowaną płytą MDF. Drewno natomiast doskonałe będzie dla osób lubiących styl rustykalny i naturalny.ława PortoUrządzając nasze mieszkanie pamiętajmy więc o miejscu gdzie zasiadając w wygodnym fotelu i delektując się wspaniałą kawą możemy obejrzeć nasz ulubiony film, a na naszym stoliku będą czekać chusteczki do otarcia łez.


Przykładowe ławy z kolekcji sklepu Mirat.pl

Sklep Mirat.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *