Sofa do salonu – jak wybrać. Inspiracje

Sofa oraz kanapa – jako punkt centralny salonu lub też gabinetu – są w stanie nadać przestrzeni konkretnego charakteru. Sprawdź, w jaki sposób dobierać wspomniane wyposażenie, aby efekt przerósł twoje oczekiwania.

Sofa do salonu

Sofy pozwalają na przyjęcie gości, umożliwiają komfortowy wypoczynek i zarazem pełnią rolę serca salonu, nadając mu niepowtarzalny charakter. O czym mowa? Oczywiście o sofach oraz kanapach. Niestety, wyłącznie niewielkie grono osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w aranżacji wnętrza odgrywa wspomniane wyposażenie. Podpowiadamy w jaki sposób – przy wykorzystaniu konkretnych modeli sof oraz kanap – nadać wnętrzu wymarzony design.

Sofa CAMERON II

Dom to coś o wiele więcej, niż tylko cztery ściany, podłoga oraz sufit. To również atmosfera panująca w danym wnętrzu. Sofa nierozkładana RAFI 3Jeśli pragniesz podkreślić klimat domowego ogniska i zarazem sprawić, że zarówno mieszkańcy domu, jak i odwiedzający go goście będą czuli się w nim komfortowo oraz bezpiecznie, to postaw na obszerne, rozkładane sofy otoczone dużymi, miękkimi poduszkami. Warto dodać, że ten rodzaj mebli świetnie sprawdzi się również w trakcie dłuższych odwiedzin niespodziewanych gości, gdyż dzięki wspomnianej opcji rozkładania mogą one z powodzeniem służyć w charakterze wygodnego łóżka.

Postaw na kolor!

Nie bez przyczyny mówi się „pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś”. To bez wątpienia prawda, ponieważ nic tak nie określa naszego charakteru, potrzeb oraz pragnień, jak przestrzeń własnego domu bądź mieszkania. Sofa BERGEN 2-2Jeśli pragniesz podkreślić oryginalność, lubisz nieszablonowe rozwiązania i zarazem cieszysz się życiem, to idealnym wyborem może się okazać oryginalna, nieszablonowa sofa w żywych kolorach. Jaka konkretnie? Szczególnie polecane wzory to te o kształtach półokrągłych. Jeśli jednak nade wszystko cenisz sobie minimalizm, wybierz sofy w stylu skandynawskim, na prostych, stalowych lub drewnianych nogach. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę to obecnie na topie są odcienie cytrynowej zieleni, czerwieni łamanej pomarańczowymi nutami bądź też słonecznej żółci.

Sofa CUBBY 4N

Klasyka do gabinetu

Sofa FIN 3

Gabinet to miejsce pracy, w którym często podejmowani są klienci, współpracownicy lub potencjalni inwestorzy. Z tego względu warto zadbać, aby przestrzeń wspomnianego studia odznaczała się elegancją. Nie ma natomiast elegantszego materiału od klasycznej skóry. Sofa CUBBY 2P 3Skórzana sofa to swego rodzaju kwintesencja klasy i dobrego smaku, a więc mebel, który z powodzeniem można określić mianem must have każdego, stylowego gabinetu. Nie przepadasz za skórą? W takim razie postaw na sofy minimalistyczne, obite np. płócienną tkaniną. A kolorystyka? Z uwagi na oficjalny charakter, jakim powinna odznaczać się przestrzeń biurowa, polecamy głównie odcieni czerni oraz szarości.

Sofa FIN 2

Sofa FIN 2

 

logo podstawowe kopiaZobacz także w sklepie Mirat.pl

Sofy dostępne w sklepie:

Sofa CAMERON II

Sofa Cameron II

ZOBACZ

Sofa BERGEN 2

 Sofa Bergen

ZOBACZ

Sofa Fin 2

Sofa Fin 2

ZOBACZ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *