Kiedy tradycja staje się nowoczesnością. Inspiracje

Mimo ciągle zmieniających się trendów w meblarstwie, tradycyjne a zarazem klasyczne wyposażenie staje się bezpiecznym rozwiązaniem. Przemijające stylizacje na wysoki połysk odchodzą w zapomnienie a na salony wracają meble w stylu angielskim, rustykalnym czy prowansalskim.

Meble drewniane

meble drewniane

Drewniane meble do kuchni, salonu czy sypialni posiadają swój niepowtarzalny, ciepły i przytulny charakter który ukoi zmysły. Delikatne ozdoby, piękne rzeźbienia i wyjątkowa kolorystyka nadadzą wnętrzu atmosferę harmonii i domowego ciepła. Często kolekcje posiadają także w swoim składzie obszerne, rozkładane stoły będące w stanie pomieścić wielopokoleniową rodzinę. Wspólne posiłki czy świąteczne biesiadowanie staje się możliwe.

Stół Elba

Na rynku często spotykamy spójne kolekcje mebli wykonane w jednakowej stylizacji, ale mimo to każdy mebel jest wyjątkowy. Wszystko to za sprawą naturalnych i nieregularnych słojów drewna, które sprawiają, że każdy mebel jest unikalny. Odpowiednie wykonanie i wybór kolorystyki wystarczy aby nadać im swoisty charakter pasujący do pozostałych części kolekcji.

Kolekcja prestige

Ponadczasowe meble 

Ponadczasowy styl i różnorodność tych mebli umożliwia tworzenie złożonych kompozycji meblowych a jednocześnie meble te świetnie prezentują się jako samodzielne elementy wyposażenia.

Ława DucatoStół Doktór 130

 

Każdy kto pragnie podkreślić swoją indywidualność i zmienić dotychczasowy wygląd swojego domu, powinien zdecydować się na takie właśnie meble. Na pewno nigdy nie usłyszy „twoje meble są już niemodne”, ponieważ jego meble zawsze będą na czasie.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *