Jak walczyć z alergią i mieć piękne meble dla dzieci. Inspiracje

Eksperci alarmują, że alergia i jej powikłania to już prawdziwa epidemia. Przyczyn takiej sytuacji, specjaliści upatrują w zmianach jakie zaszły w naszym środowisku naturalnym oraz w coraz większej ilości produktów chemicznych, które znajdują się w naszym bezpośrednim otoczeniu, szczególnie narażone na niebezpieczne alergeny są dzieci

Czy jesteśmy w stanie uchronić nasze dzieci przed chorobami o podłożu alergicznym?

Meble Plus DrzewkoZ najnowszych badań medycznych wynika, że częstotliwość występowania alergii u dzieci w wieku 0 do 5 lat wzrosła dwukrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Już prawie 25% małych dzieci cierpi na katar sienny, a ok 10% trzynastolatków choruje na astmę. Dlatego też należy zadać sobie pytanie, jakie produkty znajdują się w najbliższym otoczeniu dziecka i czy są one wystarczająco bezpieczne dla dzieci? W domu dziecko ma stały kontakt z farbami na ścianach, panelami na podłogach, dywanami, zabawkami którymi się bawi, oraz meblami dla dzieci.

Meble Elle

Specjalne meble dla dzieci, a alergia.

Na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających rodziców oraz w trosce o dzieci, stanął polski producent mebli dla dzieci firma TIMOORE, która jest jedyną polską firmą, która na każdym etapie projektowania oraz produkcji, wykorzystuje najwyższej jakości farby i materiały. Wiemy, że dzieci są szczególnie narażone na niebezpieczne alergeny, które znajdują się w farbach, z tego też względu należy unikać produktów, które nie spełniają wymogów hipoalergicznych. O całkowitej nieszkodliwości farb wykorzystywanych przez firmę TIMOORE świadczą stosowne certyfikaty, które wydane zostały przez niezależne instytuty badawcze. Przy zakupie mebli, nie możemy zapominać o tym, aby zapytać sprzedawcę,
czy meble posiadają certyfikat, który potwierdzi jego bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Meble Click Meble SimpleMeble Limo

Zdrowie i niepowtarzalny design mebli.

Meble, które tworzy firma Timoore wyróżniają się nie tylko wyjątkowym designem, ale także bezpieczeństwem. Już w początkowych fazach tworzenia projektów najważniejsze jest bezpieczeństwo, zdrowie oraz dobre samopoczucie najmłodszych użytkowników mebli. W ten sposób powstają interesujące, pełne dobrego smaku meble dla dzieci, które przy tym posiadają odpowiednie zabezpieczenia, specjalne ochraniacze, zaokrąglone krawędzie i wykonane są z naturalnych komponentów.

Meble Clariss

Jeśli chodzi o zdrowie i spokój nas i naszych dzieci, zawsze należy stawiać na to co najlepsze, czyli na najwyższą jakość w najlepszym wydaniu proponowanym przez markę TIMOORE.

 

logo podstawowe kopiaZobacz także w sklepie Mirat.pl

Meble firmy Timoore dostępne w sklepie:

łóżeczka dla dzieci

 Łóżeczka

Zobacz

 Łóżka

Zobacz


Komody

Zobacz

Biurka

Zobacz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *