Jak mieć nowoczesne wnętrze i spokój z kablami – Panele RTV Inspiracje

W domach mamy coraz więcej sprzętu RTV, konsoli do gier, zasilaczy i ładowarek, a w związku z tym kabli, które plączą się w nieskończoność tworząc wieczny bałagan oraz są zagrożeniem dla nas i naszych dzieci.

Nowoczesne panele RTV

Kilka dni temu na polskim rynku pojawiły się włoskie panele RTV, które swoim desingiem, kolorami oraz funkcjami spełnią oczekiwania najbardziej wymagających dekoratorów oraz użytkowników. Panele RTV występują w trzech wersjach, mały i zgrabny, prostokątny, klasyczny i elegancki oraz z nowoczesny z pięknymi liniami i krzywiznami. Wykonane zostały z nowoczesnych materiałów oraz występują w pięciu kolorach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do wystroju pomieszczenia. Dużym atutem paneli jest to, że są przykręcane do ściany, przez co są stabilne, zajmują niewiele miejsca co jest niezwykle korzystne i praktyczne gdy stosujemy je w naszych małych mieszkaniach.

Panel RTV GHOST DESIGNPanel RTV GHOST DESIGN

Uniwersalny panel do wielu telewizorów.

Panele RTV zostały wyposażone w mocowania zgodne ze standardem VESA, które zapewniają szeroki zakres zastosowania śrub montażowych i sposobu mocowania telewizorów plazmowych, LED i LCD, swobodne dopasowanie uchwytu do ekranów od 32 do 63 cali sprawiając, że za każdym razem, gdy wymienisz telewizor, nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na nowy uchwyt. Mocowanie utrzyma ekran do 30 kg. Funkcja rotacji uchwytu o 90 stopni w poziomie i 10-30 stopni w pionie, umożliwiają swobodny obrót telewizora w wybraną przez stronę i pod odpowiednim kątem, by w 100% cieszyć się czytelnym i wyraźnym obrazem. Każda z dwóch półek na DVD, konsolę, czy też dekoder wytrzyma obciążenie wynoszące 20 kg.

Panel RTV GHOST DESIGN Panel RTV GHOST DESIGN

Porządek z kablami raz na zawsze.

Panel RTV służy przede wszystkim za użyteczną maskownicę, nie musisz martwić się o wiszące, nieestetycznie wyglądające kable, o które można łatwo się potknąć, ani o możliwość porażenia prądem, szczególnie, gdy masz w domu małe dziecko. Maskownica sprawia, ze pokój jest uporządkowany, a jednocześnie łatwy w utrzymaniu czystości.

Panel RTV GHOST DESIGNPanel RTV GHOST DESIGN

 

logo podstawowe kopiaZobacz także w sklepie Mirat.pl

Panele Ghost Design dostępne w sklepie:

Panel Ghost Design 1500

Zobacz

Panel Ghost Design 3000

Zobacz


Panel Ghost Design 2000

Zobacz

Panele GHOST DESIGN

Zobacz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *