Fantastyczny stół – MAGH Collecion Inspiracje

Sercem prawdziwego, tętniącego życiem domu jest najczęściej stół. Rano wita nas zapachem świeżej kawy i płatków śniadaniowych, gdzie zjadamy wspólne śniadanie. Po południu spotyka się przy nim cała rodzina, by chociaż przez chwilę pobyć razem.

Lekka forma

Stół MAGH polskiego projektu i polskiej produkcji charakteryzuje solidna a jednocześnie niezwykle lekka konstrukcja. Jest to idealny mebel, który stanowi serce domu i przy którym spotykają się członkowie rodziny, goście i przyjaciele. Ten stół nie będzie tylko użytkowym meblem, zapewni wnętrzu przytulną atmosferę i doda mu charakteru.

Stół Magh
Magh Collecion

Jeden stół – wiele możliwości.

Skonfiguruj stół jakiego potrzebujesz. Blat możesz swobodnie dobrać według własnych upodobań, dostępny jest w trzech kolorach: grafitowym, białym i naturalny dąb. Wykonany został z bardzo dobrych materiałów, nogi wykonane są z litego drewna dębowego, stanowią zamkniętą konstrukcję, blat natomiast z lakierowanej płyty MDF. Dostępny jest także w trzech rozmiarach: 160, 180 i 198 cm. Pod powierzchnią blatu znajdują się dwie szuflady pomagające… zorganizować przestrzeń„.

Stół Magh dąbStół Magh grafitStół Magh biały

 

Wyjątkowy Styl

Wyjątkowy design drewnianego stołu MAGH przyciąga fanów elegancji i praktycznych rozwiązań. Dostępny w trzech rozmiarach dzięki czemu idealnie dopasuje się do zróżnicowanych wymagań. Łączy nowoczesną formę z funkcjonalnością.

Stoły Magh

 

Źródło:

Logo Mirat

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *