Dziecięce zdobywanie świata Inspiracje

Gdy rodzi się nasze dziecko chcielibyśmy przychylić mu nieba, by było szczęśliwe i zdrowe. Pokazujemy naszemu maleństwu różne umiejętności by rozwijało się dobrze i prawidłowo.
Nasz maluch pierwszy raz ogląda świat z wysokości swojego wózka spacerowego, jednak gdy zaczyna dorastać, sam już wybiera sposób zabawy na świeżym powietrzu, bo już sam chce zdobywać „swój świat”.

Boys on a forest road with backpacks

Zdobywanie Świata

Jako rodzice wiemy, że ruch na świeżym powietrzu poprawia nie tylko samopoczucie ale też poprzez dotlenienie organizmu poprawia stan zdrowia.

Wspólne zabawy z dzieckiem, spacery, wycieczki zacieśniają więzy rodzinne a obcowanie dziecka z przyrodą dodatkowo wpływa na rozwój emocjonalny.

Pierwsze próby na rowerkuGdy nasze dziecko jest już większe i woła „chcę więcej i szybciej!” to pierwsza myśl jaka nam się nasuwa to kupno roweru.

Dziecięca radośćJeśli już zdobędzie umiejętności kierowania rowerem i bezpiecznego poruszania się po ścieżkach, to śmiało możemy zaproponować mu teraz bardziej „dorosły pojazd”.
Zamiana roweru na gokarta będzie bardzo łatwą decyzją dla naszego dziecka. Zdobyte wcześniej umiejętności będzie mógł wykorzystać w prowadzeniu nowego pojazdu.

To teraz właśnie zacznie się prawdziwa zabawa!

F1W zależności od tego czy nasze dziecko jest fanem Formuły 1, czy miłośnikiem sielskich klimatów, a może zdobywcą dzikiej Afryki, gokarty na pewno urozmaicą i dopełnią zabawę w przemierzanie „małego świata” na czterech kółkach.Dzika Afryka

To właśnie jazda na bezpiecznych gokartach sprawi, że w 100% usłyszą dźwięki przyrody, poczują zapach wiatru i zobaczą najmniejsze stworzenia.
Jazda gokartami jest bardzo łatwa, zamontowana przekładnia pozwala na jazdę do tyłu i do przodu bez zmiany biegu.

buddy-z-przyczepka

Gokarty są bezpieczne bo dzięki szerokim oponom mocno trzymają się terenu. Najważniejsze jest jednak to, że pojazdy doskonale wpływają na rozwój motoryczny naszych dzieci ponieważ napędzane są siłą własnych mięśni.

Zwykle gdy nadejdzie wiosna….

…rozpiera nas energia, pojawiają się w głowie szalone pomysły, które pozwolą rozładować tę energię. Zabawa na czterech kółkach- dlaczego nie?

Gokart Berg Compact Pink BFR  Gokart Berg Race BFR-3


Gokarty na pedały BERG.

Sklep Mirat.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *