Czy masz już pomysł na łóżko do sypialni? Inspiracje

W sypialni spędzamy praktycznie 1/3 doby, dlatego też ważne jest aby była ona przytulna i urządzona w naszym ulubionym stylu. Dzisiejsze meble sypialniane oferowane przez różnych producentów wykonywane są w przeróżnych stylach, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jaki styl wybrać?

Będąc na targach w Poznaniu czy też w Ostródzie zauważyliśmy jak producenci rozszerzają swoja ofertę o nowe łóżka sięgając po inspiracje w przeróżnych stylach.

Bardzo ciekawym pomysłem jest łózko MALMO utrzymane w bardzo obecnie popularnym stylu Vintage, posiada ono wysoki tapicerowany i pikowany zagłówek, a sama tapicerka nawiązuję do minionej epoki.

MALMO160SZ  ŁÓŻKO MALMO 160X200 KOLOR SZARY

Kolejną propozycją jest łóżko BRISTOL, które wykonane zostało z metalu i polakierowane na delikatny kremowy kolor, całość utrzymana jest w minimalistycznym stylu. Wraz z łóżkiem zaprezentowano delikatne stoliki nocne.

BRISTOLŁ160KR  ŁÓŻKO BRISTOL 160X200 KOLOR KREMOWY

Dla wszystkich, którzy bardzo sobie cenią styl skandynawski zaproponowano bardzo fajne drewniane łóżko BELFAST, do którego dokupić można także szafkę nocna oraz komodę.

BELFASTŁBU  ŁÓŻKO BELFAST BUK

Łóżko metalowe, drewniane czy tapicerowane

Jeśli chodzi o materiał z jakiego zostało wykonane łóżko, to wybór tez jest duży. Możemy wybrać łóżko w całości drewniane, drewno łączone z metalem, metalowe, tapicerowane różnymi materiałami, skóra, ekoskórą, czy tkaniną. Do każdej propozycji przygotowane są pozostałe meble do sypialni wykonane z tych samych materiałów oraz zachowujące ten sam styl.

Łóżko Ankara

ankara

Łóżko LizbonaLIZBONA  ŁÓŻKO LIZBONA 160X200 KOLOR BIAŁY

Łóżko Marsylia

Marsylia

Łóżko Parma

PARMA2B  ŁÓŻKO PARMA 160X200 BIAŁO - CZARNA

Łóżko Toronto

toronto

 

Zagłówek, a użytkowanie

Czasami czytając książkę, czy też oglądając telewizję warto jest wybrać łóżko łóżko z dużym miękkim zagłówkiem, może być specjalnie wyprofilowany, aby samo siedzenie nie sprawiało nam problemu i było przyjemne. Zagłówek sam w sobie pełni też funkcję dekoracyjną, to praktycznie to tylko on jest widoczny, ponieważ samo łóżko jest udekorowane odpowiednią narzutą. Wybór jest oczywiście bardzo duży, więc warto spędzić więcej czasu w internecie aby znaleźć łóżko w odpowiadającym nam stylu.

TOKYO set

 

Łóżko to nie wszystko, ważny jest też materac

Łóżko oczywiście jest bardzo ważne, jednak nie możemy zapominać o materacu, to na nim śpimy, leżymy, czy też odpoczywamy, dlatego wybór materace jest równie ważny. Do wyboru mamy przeróżne materace, wykonane z różnych materiałów. Wybierając materac każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

89_max


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *